AK Parti’li gençler seçim çalışmalarına başladı
![](http://gebzehaberci.com/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği erken genel seçimi için çalışmalara başladı.
AK Parti’li gençler, 24 Haziran’da yapılması kararlaştırılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği erken genel seçimi çalışmaları kapsamında Gölcük’teki Anıtpark Meydanı’nda stant açtı. Stantta yapılan çalışmayla ilk bir saat içerisinde partiye yeni 150 üye başvurusu alındı.
AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner, yaptığı açıklamada, gençlik kolları olarak seçime her zaman hazır olduklarını dile getirerek, “Bugün Anıtpark’ta üye kayıt çalışmalarımız var. İlk bir saatte 150 kayda ulaştık. Halkımız AK Parti’nin iktidar olmasında yana olduğunu burada yaptığımız çalışmalarda kanıtladı.” dedi.
Bu haber 189 kez okundu.![](https://r.resimlink.com/uPVKO.gif)
![](https://r.resimlink.com/8CUIDG.jpg)
-
Kocaeli’de kaçakçılık operasyonunda 2 şüpheli yakalandı
-
Kocaeli’de iki otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı
-
Kocaeli’de bıçaklı kavgaya müdahale eden bekçi yaralandı
-
Kocaeli’de polisten kaçmaya çalışan motosikletteki 2 kişi öldü
-
Kocaeli Valisi İlhami Aktaş, görevine başladı
-
Anadolu Otoyolu’nda seyir halindeki hafif ticari araç yandı