Anne-baba kavga etti, çocuk evde mahsur kaldı
![](http://gebzehaberci.com/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
Edinilen bilgiye göre hadise, Yavuz Selim Mahallesi’ndeki konutlarında meydana geldi. Bilinmeyen bir yüzden ötürü tartışan H.E., eşi ü.E’yi darp etti. ü.E. kocasının vurması sonucunda dışarı kaçtı. H.E. ise apartmanın üçüncü katında bulunan dairenin kapısını kilitleyerek evden gitti. çiftin evden çıkmasının ardından 4 yaşındaki çocukları evde mahsur kaldı. Bunun üzerine çevredeki vatandaşlar durumu polise bildirdi. hadise yerine gelen polis ekipleri Büyükşehir Belediyesi itfaiyesinden merdivenli araç istedi. Merdivenli araç ile polis ve itfaiye ekipleri pencereden içeri girerken, ü.Y. adlı kadında peşlerinden daireye girdi. Uyur vaziyette bulunan küçük çocuk, itfaiye ve polis ekiplerinin yardımıyla aşağıya indirildi. ü.E. adlı hanım kocasından şikayetçi oldu.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
BURHAN KARADUMAN
Bu haber 260 kez okundu.![](https://r.resimlink.com/uPVKO.gif)
![](https://r.resimlink.com/8CUIDG.jpg)
-
Kocaeli’de kaçakçılık operasyonunda 2 şüpheli yakalandı
-
Kocaeli’de iki otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı
-
Kocaeli’de bıçaklı kavgaya müdahale eden bekçi yaralandı
-
Kocaeli’de polisten kaçmaya çalışan motosikletteki 2 kişi öldü
-
Kocaeli Valisi İlhami Aktaş, görevine başladı
-
Anadolu Otoyolu’nda seyir halindeki hafif ticari araç yandı