26° Açık

Apple Store uygulaması Türkiye’ye geldi

Apple Store uygulaması sayesinde Apple ürün ve aksesuarlarını satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında yorumları da okuyabilirsiniz. Size en yakın Apple Mağazasını ya da yakındaki Apple Premium Satıcısını bulabilirsiniz. Ve tüm bunları iPhone veya iPad üzerinden yapabilirsiniz. Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan Apple Store uygulamasında ürün keşfetmek, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak çok kolay. iPhone ve iPad uyumlu Apple Store uygulamasını buradan indirerek alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.
Bilim ve Teknoloji - 26 Mayıs 2015 06:37 A A

Apple Store uygulaması sayesinde Apple ürün ve aksesuarlarını satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında yorumları da okuyabilirsiniz.

Size en yakın Apple Mağazasını ya da yakındaki Apple Premium Satıcısını bulabilirsiniz. Ve tüm bunları iPhone veya iPad üzerinden yapabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan Apple Store uygulamasında ürün keşfetmek, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak çok kolay. iPhone ve iPad uyumlu Apple Store uygulamasını buradan indirerek alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Bu haber 260 kez okundu.
Bilim ve Teknoloji - 06:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.