17° Kapalı

Barack Obama Twitter’a ayak bastı!

Twitter’da ünlülerin ve devlet adamlarının yer aldığına birçok kez şahitlik ettik. Ancak Apple’ın CEO’su Tim Cook gibi tanınmış isimler Twitter’a çok geç katılmıştı. Bugün tanıdık simalara bir yenisi daha eklendi. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama geç de olsa Twitter’a katıldı. @POTUS kullanıcı adı ile Twitter’a katılan Barack Obama ilk Tweet’ini attı. B. Obama’nın ilk Tweet’i ise; “Merhaba Twitter! Ben Barack. Gerçekten! 6 yıldan sonra sonunda bana şahsi hesabımı verdiler” oldu. 60 MİLYON TAKİPÇİLİ @BARACKOBAMA HESABINA NE OLDU? ABD Başkanı Barrack Obama’nın da @BarackObama adında bir hesabı bulunuyor, fakat Obama bu hesabı Organizing for Action ekibi ile beraber kullanmakta. Yani bir nevi resmi ABD Başkanlık hesabı olarak görülebilir.
Bilim ve Teknoloji - 26 Mayıs 2015 06:38 A A

Twitter’da ünlülerin ve devlet adamlarının yer aldığına birçok kez şahitlik ettik. Ancak Apple’ın CEO’su Tim Cook gibi tanınmış isimler Twitter’a çok geç katılmıştı. Bugün tanıdık simalara bir yenisi daha eklendi.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama geç de olsa Twitter’a katıldı.

@POTUS kullanıcı adı ile Twitter’a katılan Barack Obama ilk Tweet’ini attı. B. Obama’nın ilk Tweet’i ise; “Merhaba Twitter! Ben Barack. Gerçekten! 6 yıldan sonra sonunda bana şahsi hesabımı verdiler” oldu.

60 MİLYON TAKİPÇİLİ @BARACKOBAMA HESABINA NE OLDU?

ABD Başkanı Barrack Obama’nın da @BarackObama adında bir hesabı bulunuyor, fakat Obama bu hesabı Organizing for Action ekibi ile beraber kullanmakta. Yani bir nevi resmi ABD Başkanlık hesabı olarak görülebilir.

Bu haber 192 kez okundu.
Bilim ve Teknoloji - 06:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.