Açık

Continental, Matador’u Turk tüketiciyle buluşturuyor

Bugünün Manşetleri - 15 Temmuz 2014 20:43 A A

Dünyanın en büyük uluslararası orijinal ekipman lastik tedarikçisi Continental, Orta Avrupa’nın en güçlü lastik markalarından biri olan Matador’u Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşturuyor.Dünyanın en büyük uluslararası orijinal ekipman lastik tedarikçisi Continental, Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya hazırlandığı Matador’u düzenlediği bayi toplantısında tanıttı. 2009 yılında Orta Avrupa’nın en güçlü markalarından biri olan Matador’u bünyesine katan Continental, Matador’u Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturarak gücüne güç katacak.

Continental güvencesiyle sunulacak olan Matador’un yüksek kalite standartlarını temsil ettiğini belirten Continental Türkiye Satış Direktörü Teoman Görgün, “Continental Türkiye çatısı altında tüketicilerimizin ve yetkili satıcılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak ilk görevimiz. Bu anlamda Matador’u Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturarak en uygun seçenek ve çözümleri en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Hem otomobil sahiplerinin ihtiyaçları hem de sektörün gerekliliklerini gözeterek binek, kamyon, VAN, SUV ve 4X4 kategorisinde profesyonel ürün desenlerine sahip olan Matador, Continental yetkili satıcıları aracılığıyla kullanıcıların beğeni ve ihtiyaçlarına sunuluyor.

Bu haber 184 kez okundu.
Bugünün Manşetleri - 20:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.