Karamürsel SYDV’den evde bakım hizmeti
![](http://gebzehaberci.com/wp-content/uploads/2018/01/20180103_2_27881014_29434095.jpg)
Karamürsel Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yürütülen Hijyenik Ortam Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında 30 kişiye evde bakım hizmeti verildiği bildirildi.
Vakıf Müdürü Asım Yağcı, yaptığı açıklamada, Hijyenik Ortam Sağlıklı Yaşam Projesi ile ilçede yaşayan yaşlı, engelli, şehit yakını ve gazi ailelerinin evlerinde genel temizlik çalışması ile gıda paketi yardımı yapıldığını kaydetti.
Proje kapsamında hizmet sunulan kişilerin ayrıca evlerindeki eksik eşyaların tespit edilerek bunların temin edildiğini ifade eden Yağcı, şunları kaydetti:
“Yine bu kişilerin herhangi bir kurumla ilgili problem halinde, ilgili kurum ve kuruluşa yönlendirmesi ve takibi yapılarak işlem sonuçlandırılıyor. Projeden 30 kişi faydalanıyor. Bu projeyle hedef kitlemizdeki kişilerin toplumda yalnız olmadıklarını hissettirmek, devletin şefkat elini ve sıcak yüzünü göstermek istiyoruz.”
Bu haber 216 kez okundu.![](https://r.resimlink.com/uPVKO.gif)
![](https://r.resimlink.com/8CUIDG.jpg)
-
Kocaeli’de kaçakçılık operasyonunda 2 şüpheli yakalandı
-
Kocaeli’de iki otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı
-
Kocaeli’de bıçaklı kavgaya müdahale eden bekçi yaralandı
-
Kocaeli’de polisten kaçmaya çalışan motosikletteki 2 kişi öldü
-
Kocaeli Valisi İlhami Aktaş, görevine başladı
-
Anadolu Otoyolu’nda seyir halindeki hafif ticari araç yandı