Kaymakamlıkta engelliler için asansör yapıldı
![](http://gebzehaberci.com/wp-content/uploads/2018/01/20180108_2_27971053_29582148.jpg)
Karamürsel Kaymakamlığı’nda engelli vatandaşların kullanımı için asansör yapıldı.
Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, engelli vatandaşların kamu hizmeti almasında yaşanan engellerin kaldırılması için asansörü hizmete aldıklarını söyledi.
Birçok resmi kurumun içinde yer aldığı kaymakamlık ve hükümet konağında, özellikle engellilerin işlerini bizzat takip etmelerinin ulaşım engeline takıldığını anlatan Narinoğlu, “Engelli vatandaşların hükümet konağındaki ulaşım engeli kısa süre içinde ortadan kaldırıldı. Asansör sayesinde, engelli vatandaşlarla, yürümekte zorluk çeken yaşlı vatandaşlar, resmi kurumlardan hizmet alabilecek, kendi sorunlarını ilgili makamlara ulaşarak bizzat kendileri anlatabilecekler.” diye konuştu.
Bu haber 215 kez okundu.![](https://r.resimlink.com/uPVKO.gif)
![](https://r.resimlink.com/8CUIDG.jpg)
-
Kocaeli’de kaçakçılık operasyonunda 2 şüpheli yakalandı
-
Kocaeli’de iki otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı
-
Kocaeli’de bıçaklı kavgaya müdahale eden bekçi yaralandı
-
Kocaeli’de polisten kaçmaya çalışan motosikletteki 2 kişi öldü
-
Kocaeli Valisi İlhami Aktaş, görevine başladı
-
Anadolu Otoyolu’nda seyir halindeki hafif ticari araç yandı