13° Açık

Beşiktaş’ta beklenmedik istifa!

Spor - 15 Temmuz 2014 21:38 A A

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, görevinden istifa ediyor. Özen, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile istifasını görüşmek üzere takımın İngiltere kampından ayrılarak İstanbul’a döndü.

Özen, başkan Fikret Orman ile yarın birkez daha görüşerek kesin kararını verecek.

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile istifasını görüşmek üzere takımın İngiltere kampından ayrılarak İstanbul’a döndü.

İstifa için başkan Fikret Orman ile görüşen Özen, yarın birkez daha başkan ile bir araya gelecek. Özen, “Ailem ve dostlarımla görüşerek kesin kararımı vereceğim. Kararımı yarın kamuoyu ile paylaşacağım” şeklinde konuştu.

İstifa kararının yalnızca Yalçın Ayhan transferinde yaşanan olumsuzluklarla ilgili olmadığı belirtildi. Özen’in istediği transferlerin yapılmaması, Bilic’in yardımcılarının değiştirilmesi, tesislerde yapılacak bazı değişiklikler ve bazı oyuncular hakkında verilen kararlar istifa kararı için zemin hazırladı.

Yalçın Ayhan’la 1 ay önce sözleşme imzalanması, futbolcunun İngiltere kampına katılması ve ardından İstanbul’a dönmesi Önder Özen için son nokta oldu.

NtvSpor

Bu haber 220 kez okundu.
Spor - 21:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.